Terminator: The Sarah Connor Chronicles Turkish Fans

Avrupa, Latin Amerika, Asya, Kuzey Amerika! Her nereden olursanız olun, burası, ülkenizdeki uluslararası hayranların yayın program bilgilerine, haberlere, güncellere ve The Sarah Connor Chronicles üzerine daha fazla bilgilere katkıda bulunabileceğiniz yerdir.


Terminator: The Sarah Connor Chronicles Türkiye sayfasına hoşgeldiniz!
Bu sayfa diziyi (tabiki) seven ve Türkiyede yaşayan hayranları içindir.
Türkiye'den Büyük Terminator:SCC hayranları: Lütfen aşağıdaki listeye Rümuzunu (screen name) ve nerden olduğunuzu ekleyiniz:
1.Stark74
Istanbul
2.MarcusWright
Afyonkarahisar
3.Sayke
Ankara
4.umityildiz
İstanbul
5.şafak taş
ankara
6.dogangunesk
antalya
7. John-Connor
Ankara
8.Uluay
Istanbul
9.jeanka bodrum 10.ugurdudu
balıkesir
11. yalim usmanbas
antalya
12.Ozal Kahraman
İstanbul
13.Veli Sungutay
Antalya
14.Martenz Istanbul
15.uzlu_ugur Trabzon 16.t800models101
Ankara
17.TSCC İstanbul / Ramazan 18.murat arıkan istanbul 19. 20. 21.

23. 24. 25. 26. 27. 28. FinALisT%28
İstanbul
29. 30. 31. 32. 33.Hunterr-Türkey %/% 34. 35.Terminator: The Sarah Connor Chronicles Turkish Fans - Terminator: Sarah Connor Chronicles

İstanbul

Kadiköy
Ramazan
Terminator: The Sarah Connor Chronicles

arkadaşlar tscc 1. sezonun tamamı ve 2. sezonun ilk 10 bölümü elimde var isteyene karşı ödemeli kargoyla yollayabilirim ama önce 2. sezon kalan bölümleri bana yollayan olur mu izlemem

THE TERMINATOR SARAH CONNOR CHRONICLES 3. SEZON İMZA KAMPANYASINA KATIL!!!


NK AŞAĞIDADIR:
TERMINATOR: THE SARAH CONNOR CHRONICLES BÖLÜMLERİ İÇİN ZAMAN TABLOSU


Terminator: The Sarah Connor Chronicles season the cast

KAÇIRANLAR VEYA YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN !!!

11 Temmuz 2009 Cumartesi Gününden başlayarak her Cumartesi CNBCE de TSCC Maratonu, Arka arkaya 4 bölüm birden Saat 21:00- 00:30 arası TERMINATOR keyfi

Yayın Akışı
Terminator: The Sarah Connor Chronicles Türkiye de Her Pazar akşamı saat 21:00- 22:00 arası CNBCE de.


Sezon 2:

Bölüm Numarası ve Adı Gün ve Saati
1: Samson and Delilah
2: Automatic for the people

3: The Mouse Trap

4: Allison from Palmdale
5: Goodbye to all that

6: The Tower is Tall but the Fall is Short

7: Brothers of Nablus

8: Mr Ferguson is ill today
9: Complications
10: Strange Things Happen at the One-Two Point
11: Self Made Man
12: Alpine Fields

13: Earthlings welcome here

14: The Good Wound
8 Mart 2009 21:00 CNBCE
15: Desert Cantos
15 Mart 2009 21:00
CNBCE
16: Some must watch while some must sleep
22 Mart 2009 21:00 CNBCE
17: Ourselves Alone
29 Mart 2009 21:00 CNBCE
18: Today is the Day (Part 1) 5 Nisan 2009 21.00 CNBCE
19: Today is the Day (Part 2) 12 Nisan 2009 21:00 CNBCE
20: To The Lighthouse 19 Nisan 2009 21:00 CNBCE
21: Adam Raised a Cain 26 Nisan 2009 21:00 CNBCE
22: Born to Run 3 Mayıs 2009 21:00 CNBCE

Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2. Sezonu Söylentileri (Türk Izleyiciler)


Terminator: The Sarah Connor Chronicles Turkish Fans


Terminator: SCC nin Birinci Sezon ile ilgili görüşlerinizi ve İkinci Sezonundan beklentilerinizi yazınız:

Birinci sezon başlarda çok durağandı ortalara doğru The Turk adındaki süper bilgisayarın üzerinde iyi durdular.Sonlara doğru epey hareketlendi.

(Cyberdyne'dan sonra 'ultimate evil' olan The Turk'den millet olarak gurur duyduk Bir Türk hakkaten dünyaya bedelmiş. Ne mutlu Türk'üm diyene :) Arkadaş bu amerikan dizilerinde hep kötüyüz anasını satayım hiç iyi bir halt ettiğimiz yok.24'te öyle TSCC'de öyle.Irak'tan sonra bize mi saldırcaklar ne?))Neyse Sonlara doğru heyecanı arttırdı ama John'u ana kuzusu, Cameron'u da istenmeyen terminator olarak görmekten sıkılmaya başlamıştım.(Sürekli azarlamalar küçük görmeler ulen ben onun yerinde olsam brakırdım Cromartie'yi kıtır kıtır doğrasın analı oğullu (ananı da al git:))Bu kadar tafradan sonra Skynet'e katılır kralını dinlemezdim!) Sarah Connor'da da gereksiz bir kaynana nefreti var.(Hayır Cameron'a acıdım bu kılkuyruk John onu haketmiyodu.Ne diyom lan ben kız robot, gerçi taş gibi bir robot (oyoyoyoyoyoy!!!!)

Derek abimiz karizma bir arkadaş Ellison olcak ukala dümbeleğini hiç gözüm tutmadı (ne o öyle kliselere gitmeler devamlı incilden alıntılar biz dizide de laiklik istiyoruz arkadaş böyle mormon kılıklıları oynatmayın!Dizinin bu yönünü hiç sevmiyorum.Hep İincilden alıntılar, hristiyanlık temalı bölümler (bazen yahudilik) John'u mesih gibi gösterme çabaları.(hayır lavuk T888 görse anasının arkasına saklanıyo böyle mesih mi olur!)Hayır evangelist kilisesinden fon mu alıyolar (tahminimce evet.)Tamam anladık John Connor belli ki birileri tarafından insanlara liderlik etsin diye seçilmiş.(Tanrı,,Budha,Krem Peynir;) Hatta bu seçen kimse Skynet bile olabilir neden böyle düşünüyosun derseniz çocuğun (Skynet) canı sıkılmıştır santranç (The Turk) oynamak istemiştir (anladınız siz onu.))

Benim en tuttuğum iki Cyborg biri psikopat T888 Cromartie diğeri güzeller güzeli çilekeş Cameron.Nedir böyle arkadaş Skynet yapmış bea!!! Hem çok şirin hem de çok tatlı.(yirim,yirim,yirim,yirimmmm!!!)John Connor'ı hiç beğenmedim hala o emo triplerinde bu denyo liderlik edeceğine insanlığın nesli tükensin arkadaş!!!

İkinci sezon başta ve ortalarda çok iyiydi sonraki bazı bölümlerde öyle saçmaladılar ki ne doğru ne yanlış anlayamadık.Tempoyu da iyicene düşürdüler.(Haliyle raitingler de)Cromartie baya heyecan katıyomuş diziye bunu anladık.John Henry çocuk gibi saf bişey.Onu dini bütün Ellison lavuğu yoldan çıkaracak.Bu adam eski FBI ajanı mı yoksa papazmı anlamadım.Catherine Weaver karakteri epey ilginç olmuş felsefe doktorası yapan bir T1001 gibi olmuş.Psikopat bir anne ayriyeten.

Cameron ilk bölümde fıttırınca öldürse şu salakları demiştim.Canım benim tozutunca bile sevimli.:)Bu arada Cameron gerçekte Allison Young'muş.Şerefsiz Skynet onu Terminator Salvation'daki Marcus Wright gibi bir şekle sokmuş.O bölümde ağlıyodu bu yapılırmı Allahın var mı lan Skynet!!!(çok yazık etmişler kıza) Neyse ilerleyen bölümlerde John salağının şişman fetişisti olduğunu anladım.Sarışın etine dolgun Riley adlı kızla salakça hayaller kuruyordu.Jesse şerefsizinin kızcağızı öldürmesiyle John denyosu, denyo annesi ve amcası gibi Cameron'dan şüphelendi.(Skynet haklı ya bu insanlık iğrenç olmuş iyice.Bak yine kızdırdılar beni!!!)Neyseki Jesse'nin gerçek yüzü görüldü.(iğrenç saçları var.)

Valla 'Adam Raised Chain' bölümüne kadar izledim.Hemen her bölümü ayrı güzeldi.Fox kadar vizyonsuz bir kanal şovu iptal edebilir.Ama söylemeliyim ki bu onun ilk vukuatı olmaz (Dragon Ball'ıma da kıydı alçaklar!!!) O yüzden Cameron için bu dizi tekrar tekrar izlenir.Fox'a da 3. sezonu almazsa bolca küfür edilir.

Şimdilik benden bu kadar.3.Sezonda bölüm bölüm tekrar yazmak üzere...Bazı arkadaşlar John konusunda haksızlık ettiğimi düşünüyor valla ne yalan söyliyim 21. bölüm Adam Raised a Cain'den sonra John'a haksızlık ettiğimi anladım.Hep ilk filmde Kyle Reese'in anlattığı o lider profiline üçüncü filmde John'un uymadığını; hatta liderden çok zavallıyı oynadığını düşünürdüm.

Ama iyi ki TSCC var ki John'un niye Kyle'ın bahsettiği profile uymadığını anladım. 21. bölüm aslında bize lider olmanın hep kaybetmek olduğunu gösteriyor.

Şimdi düşünün bi kere; gelecekde insanlığın lidersiniz ama babanızı geçmişe,ölüme gönderiyorsunuz.Sırf siz varolup insanlığa yön verebilmek için.

Aynı lider siz kızarkadaşınızı kaybediyorsunuz ki onun aslında siz makinalara güvenmeyin diye gelecekte size isyan edenler tarafından yem olarak kullanıldığını anlıyorsunuz.Kız ölmeli ki siz gelecekte güvendiğiniz bir T850 tarafından öldürülmeyin ki böylelikle insanlığa yön verebilin diye.

Bir kız okulda intihar edecekken ona yardım edemiyorsunuz ki eğer kıza yardım etseniz Cromartie size kolayca ulaşır insanlığın geleceği tehlikeye düşer.

Size askeri anlamda çok büyük destek olsun ve sizi toplama kampından kurtarırken ölsün diye birinin hayatını kurtarıyorsunuz (Martin Bedell) onun hayatta kalmasının önemi yok, yine siz önemlisiniz o olmazsa siz olmazsınız.

Babanızı kaybettikten sonra baba figürü olarak gördüğünüz T800 (ikinci filmde) skynet varolmasın diye siz istemesenizde kendini feda ediyor ve kendini kızgın lava atıyor.Yine sizin yüzünüzden.

Bir dostunuz olan Charlie siz sağ salim kaçın diye kendini feda ediyor.Yine sizin yüzünüzden.

21. bölümde Savannah John'a "arkadaşının ölmesi benim suçum" demişti.(Derrek'i kastediyor.) İşte o anda John'a fazla yüklendiğimi anladım.Çünkü John Derrek'in sırf kendisi yaşasın diye öldüğünü biliyordu.Bölümün başında "Everybody dies for me right?" (Herkez benim için ölür değil mi?) diye Derrek'e sorduğundan bunu anlamak mümkün.Çünkü John hem suçluluk duygusu yaşıyor hem de çok büyük bir sorumluluğun altında eziliyordu.

En son olarak polisler annesini ele geçirdiğinde bunu tekrar yaşadı.Bu kadar sık şok yaşamak onu muhtemelen üçüncü filmdeki haline getirdi.Bir de nükleer tesise korunmasız bir şekilde girdiği için kanser oluyor ki bu yine John yüzünden.

Ama Jesse ile John'un yüz yüze geldikleri bölümde John'un olayları nasıl bir araya getirip bundan nasıl bir sonuca gittiğini ve aslında olup biteni iyi anladığını, mükemmel bir stratejist olduğunu gördüm.Aslında liderlik özelliklerine fazlasıyla taşıdığına şahit oldum.Onunla ilgili düşündüklerim değişti ve şu sonuca ulaştım;

John insanları kaybetmeye alışasaya kadar ya da artık herşeyin çok geç olduğunu anlayasaya kadar normal bir insan gibi davranacak.Bir baba bir savgili ve akraba sıcaklığı isteyecek.Gelecekten umutlu olmak isteyecek.Ama herşeyini kaybetse de (üçüncü filmde olduğu gibi) yine de hep kendisine anlatılan geleceği istemeyecek.Lİder olduğunu reddedicek.Ezik ve umutsuz olarak yaşamaya devam edicek.

Taki kıyamet kopa kadar...O zaman kendini sorumlu hissedecek.Nükleer füzeler yeryüzünü alev topuna çeviridiğinde sayıları azalan insanlık makinalarca tüketilmeye başlandığında işte o zaman kaybedicek birşeyi olmayan gözü kara bir lider haline dönüşecek.(üçüncü filmin sonunda olduğu gibi.)

Sonuçta lider olması onun yanlızlığına ve insan kaybetmeye alışmasına bağlı bu ancak kıyamet kopunca olucak.O yüzden şu an herkez gibi o da hayata bağlanmayı ve mutlu olmayı istiyor.Bu onun göze sıradan gibi görünmesine yol açıyor.Today is the day bölümünde ise gelecekteki lider John bir anda beliriveriyor.(Jesse ile konuşması)

Bence Dizi Dehşet Derek'in Charley'nin Gitmesi Falan Üzdü Ama Çok Heyecanlı Olmaya Başladı Dizi !
Dizi Bitmemeli Bence Bitemezde Ucu Açık Kalıp Ben Olsam Film Bitincede Devam Ettiririm Hiç Bilemedin Geri Yolla İşleri Tekrar Olsun Ama Olaylar Farklı Olsun Bu Terminator Çılgınlığı Bitemez !
Ve De Bunların Geleceğe Gitmeleri Olayları Karıştırdı Bence !
John Adamım Süper !
Cameron (Summer Glau) Dehşet Rolünü Dehşet Yapıyor Ayriyetten Ben Öyle Güzellik Görmedim ! :P
Allison Da Çıktı Piyasaya Orda Daha Güzel Gözüküyor Çünkü Cyborg Değil İnsan ! :P
John Da Artık Bişeyler Yapar Kızla ! :P
3. Sezon Mükemmel Olacak !

3.sezon ne zaman bilen varsa yazsın lütfen.birde filmin oldukça mantıksız yerleri bulunmakta.filmlerinde olduğu gibi dizisinde de var.paylaşmak isteyen arkadaşlar yazsın lütfen.5yaşımdan bu yana hayranıyım terminatore oldum olası.///t800models101-(terminator 800 model seri 1.0.1)

More pages